• image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2946
 • Type: Apartment
 • 126.60m2
 • Cmimi/m2: 2430€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 2
 • 6

Shitet ose jepet me qira apartament 3+1 ne zonen e ish-Bllokut.

Shitet ose jepet me qira apartament 3+1 ne zonen e ish-Bllokut ne rrugen "Abdyl Frasheri" Shitet ose jepet me qira apartament 3+1 me sipërfaqe neto 126.26 dhe siperfaqe bruto 136 m2 i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie te përbashkët, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe depo. Ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri 10-katësh me punime shumë cilësore. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha pajisjet moderne si dhe sistem chiller qe realizon ngrohje-ftohjen. Çmimi per qira 1100 euro/muaj. Cmimi per shitje 330000 euro i diskutueshem

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 136
 • Siperfaqe neto : 136.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme