• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2945
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 3.75€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajës
 • 1
 • 1
 • 11

Jepet me qera apartament 1+1 pranë “ Condor Center”, rruga e Kavajës.

Me qera apartament 1 + 1 prane qendres Condor, Rruga e Kavajes. Apartamenti me qira është i pajisur me kujdes, me të gjitha pajisjet e nevojshme. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2, është e organizuar në një dhomë të gjallë dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet, korridor. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me dy ashensore, rruge kryesore. Çmimi: 300 euro / muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme