• image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
 • image 72 333.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2944
 • Type: Apartment
 • 70.50m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Selite
 • 1
 • 1
 • 5

Shitet apartament 1+1 pranë “Kopshtit Botanik”

Shitet apartament 1+1 pranë “Kopshtit Botanik” Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 70.5 m2 të brendshme dhe 80.37 m2 totale. Apartamenti është I organizuar në një ambient ndenjeje dhe një ambient të vecantë ngrënieje, një dhomë gjumi, një tualet me ndricim natyral dhe një ballkon të madh. Apartamenti ka një arredim bashkohor dhe ka dritë të bollshme natyrale. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri cilësor 5 katësh, i pajisur me ashensor të madh. Prona zotëron certifikatë pronësie. Çmimi: 900 euro/m2 e përfshirë mobilimi. 850 euro/m2 pa mobilim.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80.37
 • Siperfaqe neto : 70.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme