• image 125 895.00€ For sale
 • image 125 895.00€ For sale
 • image 125 895.00€ For sale
 • image 125 895.00€ For sale
 • image 125 895.00€ For sale
 • image 125 895.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2943
 • Type: Apartment
 • 114.45m2
 • Cmimi/m2: 1100€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Mihal Grameno"
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1 në Rrugen "Mihal Grameno"

Shitet apartament 2+1 në Rr. "Mihal Grameno" Shitet apartament 2+1 prane Shkolles Baletit. Apartamenti ndodhet në katin e dyte të një pallati të ri me një siperfaqe 114.45m2 bruto dhe 96.6 m2 neto të organizuar ne një ambient ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti mund te rregullohet sipas deshires se klientit. Orientimi perendim cka e bën një apartament të ngrohtë dhe me shumë dritë. Cmimi 1100 euro/m2 Cmimi total 125895 euro

 • Siperfaqe totale : 112
 • Siperfaqe neto : 112
You dont have any videos

Prona te ngjashme