• image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2942
 • Type: Apartment
 • 246.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rr. "Mihal Grameno"
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet apartament 2+1 në Rr. "Mihal Grameno"

Shitet apartament 2+1 në Rr. "Mihal Grameno" Shitet apartament 2+1 prane Shkolles se Baletit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashte të një pallati të ri, me një siperfaqe 106 m2 të organizuar ne një ambient ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe nje verande me siperfaqe 140m2. Apartamenti mund te rregullohet sipas deshires se klientit. Orientimi perendim. Cmimi total: 140 000 Euro .

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqja e ballkonit : 140
 • Siperfaqe totale : 246
 • Siperfaqe neto : 246
You dont have any videos

Prona te ngjashme