• image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2942
 • Type: Apartment
 • 246.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rr. "Mihal Grameno"
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet apartament 2+1 në Rr Mihal G.rameno

Shitet apartament 2+1 në Rr Mihal G.rameno Shitet apartament 2+1 prane Shkolles Baletit Apartamenti ndodhet në katin e gjashte të një pallati të ri , me një siperfaqe 106m2 të organizuar ne një ambient ndenje , dy dhoma gjumi ,dy tualete , nje ballkon dhe nje verande 140m2. Apartamenti mund te rregullohet sipas deshires se klientit. Orientimi perendim cka e bën një apartament të ngrohtë dhe me shumë dritë. Cmimi total: 140 000 Euro .

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqja e ballkonit : 140
 • Siperfaqe totale : 246
 • Siperfaqe neto : 246
You dont have any videos

Prona te ngjashme