• image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2941
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 850 €
 • Tirana - Tirana - Rr. "Ali Demi"
 • 3
 • 1
 • 5

Shitet apartament 3+1 ne "Ali Demi", mbrapa Credins Bank.

Shitet apartament 3+1 ne "Ali Demi" Apartamenti ka një sipërfaqe 80 m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, tre dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe një ballkon të madh. Ndodhet në katin e V-të të një pallati ekzistues 5-katësh mbrapa Credins Bank. Orientimi nga lindja e bën një apartament me shumë dritë. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi total 68000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme