• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2939
 • Type: Apartment
 • 104.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Pranë ish-parkut te autobuzave
 • 2
 • 1
 • 6

Jepet me qera apartament 2+1 pranë “Condor Center” tek rruga e Kavajës.

Jepet me qera apartament 2+1 pranë “Condor Center” tek rruga e Kavajës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 104 m2 dhe ndodhet në katin e VI-të të një ndërtimi të ri dhe shum cilësorë. Apartamenti është i mobiluar dhe është i organizuar në një ambient gatimi , nje sallon ndenje, dy dhoma gjumi, një tualet si dhe dy ballkone. Apartamenti gjithashtu disponon sistem ngrohje-ftohje. Cmimi 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 104
You dont have any videos

Prona te ngjashme