• image 106 000.00€ For sale
 • image 106 000.00€ For sale
 • image 106 000.00€ For sale
 • image 106 000.00€ For sale
 • image 106 000.00€ For sale
 • image 106 000.00€ For sale
 • image 106 000.00€ For sale
 • image 106 000.00€ For sale
 • image 106 000.00€ For sale
 • image 106 000.00€ For sale
 • image 106 000.00€ For sale
 • image 106 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2938
 • Type: Apartment
 • 106.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 1

Shitet apartament 2+1 tek rruga “ Zef Jubani ”.

Shitet apartament 2+1 tek rruga “ Zef Jubani ”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 106 m2 dhe është e organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, nje tualet ,nje depo si dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e I-rë të një ndërtimi të ri. Disponon certifikatë pronësie dhe shitet gjysëm e mobiluar. Cmimi 1000 euro/m2 Cmimi total 106000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 106
You dont have any videos

Prona te ngjashme