• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2937
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 3.6€
 • Tirana - Tirana - Tregu Elektrik, Rr. "Petro Nini Luarasi"
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 tek tregu elektrik ne rrugen “Petro Nini Luarasi”.

Jepet me qera apartament 2+1 tek tregu elektrik ne rrugen “Petro Nini Luarasi”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2, i mobiluar në mënyre bashkohore me të gjitha orenditë e nevojshme. Apartamenti eshte i organizuar në ambjentin e ndenjes dhe të gatimit te perbashket, dy dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe nje tualet. Ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri 10 katesh. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme