• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2936
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2: 4.2€
 • Tirana - Tirana - ne qender prane Piaces
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Piazza”

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Piazza” Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2, i mobiluar. Apartamenti eshte i pajisur me kondicionere dhe i organizuar në ambjentin e ndenjes e të gatimit te perbashket, dy dhoma gjumi, korridor dhe nje tualet me dritare. Ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri 8 katesh. Cmimi 400 euro/muaj

 • Siperfaqe totale : 95
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme