• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2935
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Qemal Stafa"
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 2+1 te Shkolla e Kuqe

Jepet me qera apartament 2+1 te Shkolla e Kuqe Apartamenti ka një siperfaqe 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe ballkon. Orientimi është nga lindja Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, i pajisur me ashensor, termoizolim. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme