• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2932
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rr. "Todi Shkurti"
 • 2
 • 2

Jepet me qera Vile tek rruga “Todi Shkurti”.

Jepet me qera Vile tek rruga “Todi Shkurti” pranë Kompleksit "Grand". Vila ka një sipërfaqe prej 550m2 të përgjithshme të ndarë në dy kate nga 90m2 dhe truall me sipërfaqe prej 370m2. Vila është njëri kat banimi i mobiluar pjesërisht, i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët , dy dhoma gjumi, një ballkon si dhe një tualet. Gjithashtu vila disponon vend parkimi si poshtë shtëpise ashtu edhe në oborr. Cmimi 30000 lek/muaj (250 euro)

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 550
You dont have any videos

Prona te ngjashme