• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2931
 • Type: Apartment
 • 89.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 2+1 tek kthesa e Kamzes.

Jepet me qera apartament 2+1 tek kthesa e Kamzes. Apartamenti ka një sipëerfaqe prej 89 m2 dhe është e organizuar në nje ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi të ri dhe shum cilësore. Cmimi 250 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 89
You dont have any videos

Prona te ngjashme