• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2930
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 2
 • 4

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi “Garden City”.

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi “Garden City” pranë kthesës së Kamzës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është e organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor si dhe ballkon me pamje të mrekullueshme. Apartamenti ndodhet në katin e IV-te te një ndërtimi të ri dhe shum cilesorë. Apartamenti është i mobiluar plotësisht me të gjitha orenditë e nevojshme si dhe disponon system ngrohje-ftohje që kryhet me anë të kondicionerit. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme