• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2929
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot"
 • 3
 • 2
 • 3

Jepet me qera kati i 3-të i një vile pranë “ish-Ekspozitës” në rrugën “Nikolla Jorga”

Jepet me qera kati i 3-të i një vile pranë “ish-Ekspozitës” në rrugën “Nikolla Jorga” Apartamenti ndodhet në katin e III-të të një vile dhe ka një sipërfaqe 140m2. Është i organizuar në një ambient ndenjie , një ambient ngrënie më vetë, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor. Apartamenti është I mobiluar me të gjitha pajisjet dhe mobijet e duhura për të jëtuar, me një stil modern Cmimi 700 euro/ muaj I diskutueshëm

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme