• image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
 • image 650.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2926
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 5.4€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 6

Jepet me qera apartament 2+1 në zemër të ‘Bllokut’

Jepet me qera apartament 2+1 në zemër të ‘Bllokut’ Zona ku ndodhet apartamenti është një nga zonat më të kërkuara dhe me aksesin më të lartë të qytetit të Tiranës, në rrugën ‘Perlat Rexhepi’, vetëm 3 minuta larg me ecje nga Bulevardi ‘Dëshmorët e Kombit’! Apartamenti ka një siperfaqe të bollshme prej 120 m2 dhe të mirë-organizuar. Apartamenti përbëhet nga një sallon ndenjeje, ambient gatimi dhe ngrenieje më vete, dy dhoma gjumi, dy tualete, njëri prej të cilit me dritare, dy korridore dhe dy ballkone. Apartamenti është i pajisur me sistem kondicionimi qëndror ngrohës e ftohës në të gjithë shtëpinë. Eshtë i mobiluar me shije klas dhe orendi të kohës. Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri 10 katësh. Duke patur një orientim perfekt apartamenti është shumë i ngrohtë në dimër e i freskët në verë dhe disponon të gjitha orenditë shtëpiake për një jetesë sa më komode! Për një vizitë në pronë jeni të lutur të na kontaktoni në 0674108784! Cmimi 650 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme