• image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2924
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 800€
 • Tirana - Tirana - Pranë Qendrës Kristal
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 pranë “Kristal Center”

Shitet apartament 2+1 pranë “Kristal Center”. Apartamenti ndodhet në rrugën “Frank Bardhi”, pranë “Kristal Center dhe është i organizuar në një ambient ndenjieje dhe gatimi, dy dhoma gjumi , një tualet dhe një ballkon të madh e tarracë më vete. Apartamenti ka një sipërfaqe 100 m2 dhe ndodhet në katin e IV-t të një pallati 4 katësh. Shitet i mobiluar. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi total 80000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme