• image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2923
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 636€
 • Tirana - Tirana - Zona e Freskut
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet apartament 2+1 te Fresku

Shitet apartament 2+1 te Fresku Apartamenti ndodhet prane Big Market ne Fresk, ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti ka punime teper te mira qe nga hidrosanitaret, elektriket, duraluminet. Apartamenti ka gjithashtu vend parkimi 40 m2, te perfshire brenda cmimit te shitjes. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 70 000 Euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Truall/ toke : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme