• image 123 000.00€ For sale
 • image 123 000.00€ For sale
 • image 123 000.00€ For sale
 • image 123 000.00€ For sale
 • image 123 000.00€ For sale
 • image 123 000.00€ For sale
 • image 123 000.00€ For sale
 • image 123 000.00€ For sale
 • image 123 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2919
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 1070€
 • Tirana - Tirana - Bulevardi zogu i pare, gazeta "Zeri i Popullit, tr
 • 2
 • 1
 • 8

Shitet apartament 2+1 ne Blv “Zogu I Pare”.

Shitet apartament 2+1 ne Blv “Zogu I Pare”. Apartamenti ka një sipërfaqe 115 m2 dhe është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe një ballkon të madh. Ka mundësi për tu përshtatur dhe një tualet tjetër në dhomën matrimoniale. Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri 10-katësh. Orientimi nga lindja e bën një apartament me shumë dritë. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi total 123000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme