• image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2916
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 886€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 1
 • 11

Apartament per shitje 2+1 Komuna e Parisit.

Apartament per shitje 2+1 ne katin e 11-te tek Komuna e Parisit. Apartamenti organizohet ne nje korridor ne forme L -je, dy dhoma gjumi, dhome ndenjeje e kuzhine te perbashket, ballkon me pamje nga lulishtja ajer dhe drite , tualet i gjere me vaske , depo e lidhur me nje nga dhomat . Ky apartament ka mundesi zgjerimi siper me 1 dhome, kuzhine e tualet dhe mundesi modifikimi te depos dhe dhomes se madhe te ciftit. Pallati eshte nje ndertim i ri dhe disponon dy ashensore qe mirembahen mjaft mire . Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 94 000 euro/total. Per nje vizite ne prone na kontaktoni

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 106
 • Truall/ toke : 106
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme