• image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
 • image 143 750.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2912
 • Type: Apartment
 • 150.00m2
 • Cmimi/m2: 1250€
 • Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • 2
 • 2
 • 10

Shitet apartament 2+1 pranë Stadiumit Dinamo

Shitet apartament 2+1 pranë Stadiumit Dinamo. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 150 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Ndodhet në katin e dhjetë të një pallati te ri dhe të paisur me certifikatë pronësie. Apartamenti shitet i mobiluar Cmimi 1250 euro/ m2 Cmimi total 143750 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 150
 • Siperfaqe neto : 150
You dont have any videos

Prona te ngjashme