• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2910
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 2
 • 2
 • 3

Super vend me qira 2+1 ne nje nga pallatet me te mira ne Rrugen e Elbasanit

Super Cmim, apartament me qira 2+1 ne Rrugen e Elbasanit Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, ne nga nga ndertimet me te mira ne rruge te Elbasanit, pallat me punime teper cilesore, pamje nga rruga kryesore. Organizuar ne nje ambient ndenjie dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti jepet per zyra/klinika dhe aktivitete te ndryshme, ka akses me fasade xhami te ballkoneve nga rruga kryesore, duke mundesuar reklamimin dhe location e orientueshem. Mundesohet dhe parkim kundrejt pagese. Cmimi 700 euro/ muaj + 100 euro garazhd.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Truall/ toke : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme