• image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2908
 • Type: Apartment
 • 136.00m2
 • Cmimi/m2: 9€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 2
 • 8

Jepet apartament 3+1 me qira ne zonen e Bllokut.

Jepet apartament 3+1 me qira ne zonen e Bllokut. Jepet me qira apartament 3+1 me sipërfaqe 136 m2 i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrenie te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. Ndodhet në katin e tete te nje pallati te ri 10-katesh me punime shume cilesore. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet cilesore. Nyjet hidro-sanitare jane me ndricim natyral dhe njera prej tyre ka dhe vaske me hidromasazh, ka tre kondicionere ne dhoma, dritaret jane me dopio-xham . Brenda cmimit eshte perfshire nje post parkimi garazhd dhe taksa. Çmimi 1200 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 136
 • Truall/ toke : 136
 • Siperfaqe neto : 136
You dont have any videos

Prona te ngjashme