• image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2906
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 2174€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Nikolla Tupe"
 • 2
 • 2
 • 4

Shitet apartament 2+1 në ish-Bllok në Rrugën “Nikolla Tupe”.

Shitet apartament 2+1 në ish-Bllok në Rrugën “Nikolla Tupe”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri , me një siperfaqe 115m2 të organizuar ne një ambient ndenje dhe ambient gatimi me vete, dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe nje ballkon. Është investuar me parametrat e kohës. Shitet i mobiluar. Orientimi jug cka e bën një apartament të ngrohtë dhe me shumë dritë. Cmimi total: 250 000 Euro I padiskutushem .

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme