• image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2902
 • Type: Apartment
 • 78.40m2
 • Cmimi/m2: 760€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 11

Shitet apartament 2+1 tek “Fusha e Aviacionit”

Shitet apartament 2+1 tek “Fusha e Aviacionit” Apartamenti ndodhet në kati e XI-të të një pallati të ri, me një sipërfaqe prej 78.4 m2 neto dhe 88 m2 bruto, të orgaizuar në një sallon, kuzhinë më vete, dy dhoma gjumi, një tualet me ndricim natyral dhe nje ballkon te bollshem i cili ka nje super pamje nga Tirana. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Orientimi: Jug-Lindje Cmimi 760 euro/m2 Cmimi total 67000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 88
 • Siperfaqe neto : 78.4
You dont have any videos

Prona te ngjashme