• image 43 000.00€ For sale
 • image 43 000.00€ For sale
 • image 43 000.00€ For sale
 • image 43 000.00€ For sale
 • image 43 000.00€ For sale
 • image 43 000.00€ For sale
 • image 43 000.00€ For sale
 • image 43 000.00€ For sale
 • image 43 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2901
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Pallatet "Cabej"
 • 1
 • 1
 • 2

Shitet apartament 1+1 tek “Kompleksi Cabej”.

Shitet apartament 1+1 tek “Kompleksi Cabej”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi të ri VIII katësh. Apartamenti është i organizuar në nje ambient ndenje, një gatimi, një dhome gjumi, një tualet si dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar me te gjithë orenditë e nevojshme gjithashtu disponon dhe system ngrohje-ftohje. Disponon certifikatë pronësie. Cmimi 43000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme