• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2900
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 5.8€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qera apartament 1+1 tek “Myslym Shyri”

Jepet me qera apartament 1+1 tek “Myslym Shyri” Jepet me qera apartament 1+1 tek “Myslym Shyri”. Apartameni ka një sipërfaqe prej 60 m2, të organizuar në një dhomë ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e IV të një ndërtimi të ri dhe është totalisht i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme e kondicioner në secilën dhomë. Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme