• image 760.00€ To rent
 • image 760.00€ To rent
 • image 760.00€ To rent
 • image 760.00€ To rent
 • image 760.00€ To rent
 • image 760.00€ To rent
 • image 760.00€ To rent
 • image 760.00€ To rent
 • image 760.00€ To rent
 • image 760.00€ To rent
 • image 760.00€ To rent
 • image 760.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2899
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 6.3€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 3
 • 1
 • 2

Jepet zyrë më qera tek “Shallvaret”

Jepet zyrë më qera tek “Shallvaret” Ambient zyre me qera tek “Shallvaret” në rrugën ”Myslym Shyri”. Ambienti ka një sipërfaqe 120m2, i organizuar ne 3 ndarje, 1 hapësirë e madhe mbledhjesh , 2 hapësira më të vogëla, tualet, ballkon dhe korridor. Ambienti ndodhet në katin e parë banim të një pallati ekzistues 5-katësh. Ambienti është totalisht i rikonstruktuar. Mund të shërbejë për zyra të funksioneve të ndryshme. Çmimi 94 000 leke/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme