• image 78 650.00€ For sale
 • image 78 650.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2898
 • Type: Apartment
 • 104.70m2
 • Cmimi/m2: 650€
 • Tirana - Tirana - Pranë ish-Porcelanit
 • 2
 • 2
 • 4

Shitet apartament 2+1 pranë “Porcelanit”, tek “Oxhaku”

Shitet apartament 2+1 pranë “Porcelanit”, tek “Oxhaku” Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë “Oxhakut”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 121 m2 bruto 104.7 m2 neto dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone, një depo dhe korridor. Apartamenti ndodhet në katin e IV-t të një pallati të ri 9-katësh me punime cilësore I cili përfundon për tre muaj. Orientimi perëndim. Cmimi 650 euro/m2 Cmimi Total 78650 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 121
 • Siperfaqe neto : 104.7
You dont have any videos

Prona te ngjashme