• image 62 270.00€ For sale
 • image 62 270.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2897
 • Type: Apartment
 • 82.90m2
 • Cmimi/m2: 650€
 • Tirana - Tirana - Oxhaku
 • 2
 • 2
 • 7

Shitet apartament 2+1 tek “Oxhaku” pranë “Porcelanit”

Shitet apartament 2+1 tek “Oxhaku” pranë “Porcelanit” Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë “Oxhakut”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95.8 m2 bruto 82.9 m2 neto dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri 9-katësh me punime cilësore i cili përfundon për tre muaj. Orientimi veri-jug. Cmimi 650 euro/m2 Cmimi Total 62270 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95.8
 • Siperfaqe neto : 82.9
You dont have any videos

Prona te ngjashme