• image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2896
 • Type: Apartment
 • 103.00m2
 • Cmimi/m2: 676.6€
 • Tirana - Tirana - Medrese
 • 2
 • 1
 • 5

Shitet apartament 2+1 tek “Medreseja”

Shitet apartament 2+1 tek “Medreseja” Shitet apartament 2+1 tek “Medreseja”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 103 m2 ndërsa 30m2 shtesë janw në process hipotekimi. Apartamenti është i organizuar në një sallon, ambjent gatimi më vete, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe një tualet të madh ndriçim natyral. Ndodhet në katin e V-të të një pallati ekzistues VI- katësh. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie perfshire edhe nje garazh. Cmimi 90000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 133
 • Siperfaqe neto : 103
You dont have any videos

Prona te ngjashme