• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2895
 • Type: Apartment
 • 106.00m2
 • Cmimi/m2: 5.77€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 1
 • 6

Apartament me qera 2+1 në “Komunën e Parisit”

Apartament me qera 2+1 në “Komunën e Parisit” Jepet me qira apartament shumë modern banimi. Vendndodhja e tij është në një kompleks banimi të sapo përfunduar tek “Kika 2”, në Komunën e Parisit. Sipërfaqja e banimit është 106 m2 dhe është e organizuar në një sallon ndenjeje ambient gatimi e ngrënieje , 2 dhoma gjumi , një dhomë matrimoniale dhe një dhomë për fëmijë si dhe një tualet. Apartamenti sapo është mobiluar deri në detaje nga arkitekt, të gjitha të projektuara në varësi të hapësirave të ambientit. Ngrohja dhe ftohja është me sistem qëndror , sistem chiller. Apartamenti gjendet në katin e gjashtë të një pallati të ri, në një nga zonat më të rëndësishme të kryeqytetit, pranë liqenit artificial të Tiranës. Disponon dhe një post parkimi në katin -1 të godinës. Cmimi 600 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 106
 • Siperfaqe neto : 106
You dont have any videos

Prona te ngjashme