• image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2894
 • Type: Apartment
 • 78.30m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Kongresi Manastirit, Rruga Bardhyl

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Kongresi Manastirit, Rruga Bardhyl Apartamenti ndodhet shume prane Spitaleve dhe Shkolles " Cajupi". Apartamenti ndodhet ne katin e trete e te fundit te nje pallati ekzistues, me nje siperfaqe prej 78.3 m2 te organizuar ne tre ambiente, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i rikonstruktuar nga fillimi, me sistemin elektrik, hidraulik, shtruar me parket dhe me te gjitha mobiliet e duhura. E pajisur me certifikate pronesie Cmimi 70 000 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 78.3
 • Truall/ toke : 78.3
 • Siperfaqe neto : 78.3
You dont have any videos

Prona te ngjashme