• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2893
 • Type: Apartment
 • 44.40m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 1
 • 2

Jepet me qera dyqan tek Galleria.

Jepet me qera dyqan tek Galleria. Dyqani ka një sipërfaqe prej 44.4 m2 dhe ndodhet ne katin e II-të të një ndërtese te re dhe qendër biznesi. Dyqani disponon nje hapësire dhe është e gatshmë për cdo lloj biznesi dhe shfrytëzimi. Cmimi 1000 euro ( diskutueshëm )

 • Siperfaqe neto : 44.4
You dont have any videos

Prona te ngjashme