• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2892
 • Type: Apartment
 • 94.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - mbrapa kinema Agimit
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qera hyrje pranë pallateve “ Agimi ”.

Jepet me qera hyrje pranë pallateve “ Agimi ”. Hyrja ka një sipërfaqe prej 94 m2 dhe ndodhet në katin e III-të të nje ndërtese ekzistuese. Është e ndarë në 3 hapësira , një ballkon, dhe një tualet. Apartamenti është i pamobiluar dhe preferohet të përdoret për zyra. Gjithashtu njihet procedurave e punimeve ekstra të hyrjes. Cmimi 500 euro ( I diskutueshem )

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 94
You dont have any videos

Prona te ngjashme