• image 108 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2890
 • Type: Apartment
 • 108.00m2
 • Cmimi/m2: 892€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen "Ndre Mjeda", prane 21 Dhjetorit

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen "Ndre Mjeda", prane kompleksit Kontakt. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e gjashte te banimit, me nje siperfaqe 121 m2 bruto, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka punime teper te mira, e shtruar me parket, hidrosanitare te markave te mira, duralumin dhe shume detaje te tjera. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 108 000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 121.6
 • Truall/ toke : 121.6
 • Siperfaqe neto : 108
You dont have any videos

Prona te ngjashme