• image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
 • image 270 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2887
 • Type: Apartment
 • 154.00m2
 • Cmimi/m2: 1100€
 • Tirana - Tirana - prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot"
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament 3+1 pranë “Ekspozitës”

Shitet apartament 3+1 pranë “Ekspozitës” Shitet apartament 3+1 pranë “Ekspozitës Shqipëria Sot”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 154 m2 + 91 m2 verandë dhe është i organizuar në një salon, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin II- të një pallati 7 katësh. Apartamenti shitet i mobiluar dhe është i pajisur me certifikate pronësie. Cmimi 270000 euro Cmimi 1100 euro/m2

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 245
 • Siperfaqe neto : 154
You dont have any videos

Prona te ngjashme