• image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2885
 • Type: Apartment
 • 74.00m2
 • Cmimi/m2: 878€
 • Tirana - Tirana - Laprake
 • 2
 • 1
 • 5

Shitet apartament 2+1 prane Drejtorise Doganave ne Laprake

Shitet apartament 2+1 prane Drejtorise Doganave ne Laprake Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e peste, pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje vecante dhe ambient gatimi vecante me te gjitha pajisjet e duhura, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar me te gjitha pajisjet e orendite duhura. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie, shitet i mobiluar si ne foto. Cmimi 65000 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 74
 • Truall/ toke : 74
 • Siperfaqe neto : 74
You dont have any videos

Prona te ngjashme