• image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2880
 • Type: Apartment
 • 180.00m2
 • Cmimi/m2: 1700€
 • Tirana - Tirana - Prane Gardes
 • 3
 • 2
 • 2

Shitet apartament 3+1 tek Garda

Shitet apartament 3+1 tek Garda Shitet apartament 3+1 në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar pranë Gardës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 180 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ambient gatimi, tri dhoma gjumi, një dhomë matrimoniale me tualetin përkatës, një dhomë fëmijësh si dhe një dhomë studio, dy tualete, dy ballkone dhe korridor. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri 9-katësh me punime cilësore. Apartamenti ka 1 vend parkimi (30000 euro) Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme. Eshtë e pajisur me sistem ngrohje-ftohje chiller.sss Cmimi 1700 euro/m2 Cmimi Total 336000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 180
 • Siperfaqe neto : 180
You dont have any videos

Prona te ngjashme