• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2876
 • Type: Apartment
 • 118.00m2
 • Cmimi/m2: 3.3€
 • Tirana - Tirana - prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot"
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qira ambient per zyra 2+1 te ish -Ekspozita "Shqiperia Sot"

Jepet me qira ambient per zyra 2+1 te ish -Ekspozita "Shqiperia Sot" Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim, ne nje nga pallatet ne rruge kryesore me pamje nga Lumi i Lanes. Apartamenti ka nje siperfaqe 118 m2 e shfrytezueshme per zyra prej disa vitesh. Apartamenti eshte i pajisur me ambient gatimi, kondicioner, grila elektrike, e gjitha siperfaqia ka drite dhe diell gjate tere kohes, Cmimi 400 euro/ pa taksa.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 118
 • Truall/ toke : 118
 • Siperfaqe neto : 118
You dont have any videos

Prona te ngjashme