• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2871
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1

Jepet apartament 1+1 me qera në rrugën “Myslym Shyri”.

Jepet me qera apartament 1+1 në rrugën “Myslym Shyri”. Jepet me qera apartament totalisht I mobiluar në rrugën “Myslym Shyri” në një nga pallatet më cilësore. I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim. Apartamenti ka shumë dritë dhe shikon nga jugu. Çmimi: 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme