• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2868
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues, ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ka nje siperfaqe 70 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje te madh dhe gatimi, nje dhome gjumi dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar me shume shije dhe modern, me te gjitha pajisjet e duhura nje bashkejetese komode. Cmimi 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Truall/ toke : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme