• image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
 • image 87 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2867
 • Type: Apartment
 • 93.00m2
 • Cmimi/m2: 844€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 5

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Him Kolli, ne Myslym Shyr

OKAZION! Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Him Kolli, ne Myslym Shyr Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, ne rrugen Him Kolli, ne Myslym Shyri. Apartamenti ka nje hapesire te organizuar ne nje nje ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, tualet dhe nje super verande me fushe pamje , cila mund te shfrytezohet ne menyra te ndryshme. Apartamenti ndodhet ne nje nga rruget kryesore te qendres se Tirane qe lidh rrugen Myslym Shyri, Rrugen e Kavajes, Sheshi Skenderbe etj. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 87 000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 103
 • Truall/ toke : 103
 • Siperfaqe neto : 93
You dont have any videos

Prona te ngjashme