• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2865
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 2
 • 2
 • 6

Jepet me qera apartament 2+1 pranë “ Zogut të Zi ”.

Jepet me qera apartament 2+1 pranë “ Zogut të Zi ”. Apartamenti ka një siperfaqe prej 115m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenje, një ambient gatimi në vehte, 2 dhoma gjumi, dy tualete, si dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një ndërtese dhjetë katëshë të pajisur me ashensor. Apartamenti është i mobiluar plotesisht dhe me të gjitha orenditë e nevojshme. Cmimi 350 euro / muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme