• image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2864
 • Type: Apartment
 • 116.00m2
 • Cmimi/m2: 732.7€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 2
 • 2
 • 7

Shitet apartament 2+1 tek rruga e “Unaza e Re”

Shitet apartament 2+1 ne “Unaza te Re” Apartamenti ka një sipërfaqe prej 116 m2 dhe është i organizuar në një ambjent ndenjeje dhe kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, një ballkon dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri. Apartamenti është i pajisur me çerifikatë pronësie. Cmimi 85000 euro i diskutueshëm

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 116
 • Siperfaqe neto : 116
You dont have any videos

Prona te ngjashme