• image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2863
 • Type: Apartment
 • 118.00m2
 • Cmimi/m2: 1016.9€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet apartament 2+1 tek rruga e “Kavajës”

Shitet apartament 2+1 tek rruga e “Kavajës” Shitet apartament 2+1 tek rruga e “Kavajës”, në një zonë të aksesueshme pranë ish parkut të autobuzave. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 118 m2 dhe është i organizuar në një salon të madh, ku kuzhina është më vete, dy dhoma gjumi, një ballkon, dy korridore të mëdhenj dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një pallati të mirëmbajtur e me punime tepër cilësore dhe është buzë rruge. Apartamenti është i mobiluar dhe i pajisur me çerifikatë pronësie. Cmimi 120000 euro i diskutueshëm

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 118
 • Siperfaqe neto : 118
You dont have any videos

Prona te ngjashme