• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2862
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 3.2€
 • Tirana - Tirana - Prane Ambasades Amerikane
 • 2
 • 1
 • 6

Jepet me qera Apartament 2+1 pranë fakultetit “Ekonomik”

Jepet me qera Apartament 2+1 pranë fakultetit “Ekonomik” Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga “Gramoz Pashko”, pranë fakultetit “Ekonomik”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe është i ndarë në një ambient të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një ballkon dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri. Apartamenti gjithashtu ka mobilim totalisht të ri. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme