• image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2860
 • Type: Apartment
 • 144.00m2
 • Cmimi/m2: 500€
 • Tirana - Tirana - Zona e Freskut
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 prane Restorant Freskut

Shitet apartament 2+1 prane Restorant Freskut, Qesarake Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 144 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket te madhe me ballkon dhe shume drite, pamje nga rruga kryesore, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone ku njeri eshte i madh. Apartamenti ka nje siperfaqe te madhe me dhoma dhe hapesira te medha dhe shume drite. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 500 euro/m2. Cmimi 72000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 144
 • Truall/ toke : 144
 • Siperfaqe neto : 144
You dont have any videos

Prona te ngjashme