• image 76 000.00€ For sale
 • image 76 000.00€ For sale
 • image 76 000.00€ For sale
 • image 76 000.00€ For sale
 • image 76 000.00€ For sale
 • image 76 000.00€ For sale
 • image 76 000.00€ For sale
 • image 76 000.00€ For sale
 • image 76 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2856
 • Type: Apartment
 • 106.00m2
 • Cmimi/m2: 716.9 €
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet apartament 2+1 tek “Unaza e re”

Shitet apartament 2+1 tek “Unaza e re” Shitet apartament 2+1 në një zonë mjaft të aksesueshme tek “Unaza e re”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 106m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy ballkone, një tualet dhe një korridor. Apartamenti ndodhet në katin e III-të. Ne proces hipotekimi. Cmimi 76000 euro i mobiluar ose 71000 euro bosh 716.9 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 106
 • Siperfaqe neto : 106
You dont have any videos

Prona te ngjashme